فرم ارزیابی مهاجرت

اطلاعات شخصی

اطلاعات شغلی

آیا سابقه کار در موقعیت مدیریت را دارید؟

*آیا در دو سال گذشته مدرک زبان انگلیسی دریافت کرده اید؟

*مدرک GRE دارید؟

*مدرک GMAT دارید؟

آیا سفرهاى خارج از كشورداشته اید؟

کشور های مورد نظر شما برای مهاجرت کدام است؟

چه نوع مهاجرتی مد نظرتان هست؟

چرا تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت موسسه مهاجرتی زنگنه را به شما پیشنهاد می کنیم؟

به تمامی افرادی که تصمیم به مهاجرت به صورت کاری یا تحصیلی را دارند، پیشنهاد می دهیم که قبل از هر گونه تصمیم گیری و اقدام، از کارشناسان خبره مهاجرتی کمک بگیرند. شرایط مهاجرت برای هر کشور متفاوت هست و لزوم بررسی شرایط فردی این اطمینان خاطر را برای شما فراهم می آورد که بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

کارشناسان برتر موسسه مهاجرتی زنگنه، این فرم را براساس مدارک و شرایط لازم برای مهاجرت و اخذ ویزا آماده کرده اند، با تکمیل و ارسال فرم ارزیابی مهاجرت، کارشناسان اطلاعات شما را مورد ارزیابی قرار داده و در اسرع وقت از طریق تماس تلفنی نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد. در واقع شما می توانید از این طریق یک مشاوره رایگان مهاجرتی (تحصیلی یا کاری) داشته باشید.

در مشاوره مهاجرت موسسه مهاجرتی زنگنه چه مواردی بررسی می شوند؟

همانطور که در ابتدا شرایط برای مهاجرت تحصیلی و یا کاری براساس کشور مورد نظر شما متفاوت هست و حتی در انتخاب کشور مناسب نیز عواملی از جمله سن، مدرک زبان و سطح تحصیلات دخیل هستند، خدمات مشاوره رایگان موسسه مهاجرتی زنگنه به شرح زیر می باشد:

  • معرفی بهترین راه و کشور برای مهاجرت متقاضی
  • همراهی به شما تا رسیدن به هدف موردنظرتان
  • پشتیبانی تلفنی و آنلاین در تمامی مراحل (پذیرش تحصیلی، اخذ ویزا، پیشنهاد کاری، ویزای همراه و ...)

چرا در امر مهاجرت، همراهی یک موسسه مهاجرتی معتبر مورد نیاز است؟

مهاجرت پایان دادن به شرایط فعلی و شروع دوباره ای از صفر هست، زمانی که تصمیم به مهاجرت می گیرید باید احتمال خطا را به صفر برسانید تا در مسیر جدید به رویاهایتان برسید، اگر بدون برنامه و بررسی دقیق کشور، مسیر مهاجرتی خود را انتخاب کنید، باید احتمال شکست در این مسیر را بپذیرید.

در موسسه مهاجرتی زنگنه ما این احتمال شکست را نمی خواهیم و برای شما نمی پذیریم.

ویژگی مهم مشاوره مهاجرت (تلفنی و حضوری) موسسه مهاجرتی زنگنه

کارشناسان مهاجرتی مجموعه هریک برای کشوری خاص آموزش دیده اند و می توانند اطلاعاتی دقیق و صحیح از شرایط کاری و تحصیلی آن کشور برای شما و خانواده تان را ارائه دهند، تا شما بتوانید تصمیم نهایی خود را براساس واقعیت ها بگیرید نه تبلیغات.

در کنار کارشناسان مهاجرتی خبره، تیم حقوقی موسسه این اطمینان را به شما می دهد که در تمامی مراحل با ریزبینی حامی شما باشد، تا در مسائل مالی و حقوقی مشکلی برای شما پیش نیاید.

فرم ارزیابی مهاجرت به منظور تسهیل فرآیند مشاوره و تسریع در روند تصمیم گیری شما در نظر گرفته شده است، در این فرم تمامی اطلاعات مورد نیاز برای بررسی شرایط مهاجرت و ویزای شما آمده است.