آمریکا همواره یکی از محبوب ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی بوده است؛ وجود دانشگاه های تاپ دنیا در این کشور یکی از دلایل اهمیت دانشجویان به تحصیل در آمریکا می باشد. با نگاهی به رتبه بندی جهانی QS در سال 2022 مشاهده می کنیم که 3 دانشگاه برتر جهان یعنی هاروارد، استانفورد و موسسه فناوری ماساچوست در این کشور هستند؛ بنابراین تحصیل در آمریکا برابر با تحصیل در معتبرترین دانشگاه های جهان می باشد.

مزایای تحصیل در آمریکا

از مزایای تحصیل در آمریکا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از بروزترین امکانات آموزشی
 • امکان دریافت بورسیه تحصیلی و فاند
 • پشتیبانی شغلی و فرصت های کارآموزی
 • اجازه ی کار حین تحصیل
همین حالا شرایط خود را برای تحصیل در آمریکا بررسی کنید:
تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت رزرو مشاوره حضوری مشاوره تلفنی رایگان
در تلگرام، ما را دنبال کنید

در گروه تلگرامی موسسه مهاجرتی زنگنه شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان مهاجرتی که در این گروه هستند مطرح و بصورت رایگان پاسخ خود را دریافت نمایید، همچنین با عضویت در کانال موسسه مهاجرتی زنگنه از آخرین اطلاع رسانی ها آگاه شوید. آنچه شما نیاز دارید ما برای شما فراهم آورده ایم.

عضویت در گروه تلگرامی عضویت در کانال تلگرامی
تلگرام موسسه زنگنه

نظام آموزشی آمریکا

تحصیلات اجباری در نظام آموزشی آمریکا 12 ساله است و از 6 سالگی آغاز می شود. شش سال اول تحصیل Primary یا Elementary به معنای تحصیلات ابتدایی است. شش سال دوم تحصیل Second Education به معنای تحصیلات ثانویه است که شامل دبیرستان دوره اول و دوره دوم می باشد. پس از پایان سال آخر دبیرستان مدرک دیپلم به دانش آموزان اعطا می شود.

پس از دریافت دیپلم متقاضیان ورود به دانشگاه می توانند برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا یا کالج های آمریکا اقدام کنند.

تحصیل کارشناسی در آمریکا

شرط تحصیل دوره ی کارشناسی در آمریکا، داشتن دیپلم 12 ساله و حداقل 17 سال سن می باشد. تعداد واحدهای درسی برای هر رشته مطابق با برنامه ی دانشگاه مشخص می شود ولی به طور میانگین دوره ی کارشناسی در آمریکا 4 سال به طول می انجامد.

امکان دریافت بورسیه در مقطع کارشناسی در آمریکا وجود دارد که با توجه به شرایط فردی، تحصیلی، مالی و نمره ی مدرک زبان (تافل) به دانشجویان تعلق می گیرد.

هزینه ی تحصیل کارشناسی در آمریکا از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است. این تفاوت به عواملی مانند زمان و مدت زمان برنامه تحصیلی، نوع دانشگاه، اعتبار و جایگاه آن بستگی دارد. هزینه ی تحصیل برای دانشجویان بومی منطقه کمتر خواهد بود.

میانگین هزینه ی تحصیل کارشناسی در آمریکا، بین معتبرترین دانشگاه های آمریکا طبق رتبه بندی سال 2022 مبلغی معادل 55000 دلار در سال می باشد.

تحصیل کارشناسی ارشد در آمریکا

پس از دوره ی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مهم ترین مقاطع تحصیلی برای دانشجویان می باشد که در این دو مقطع ارائه آموزش عمیق و تخصصی صورت می گیرد. آموزش و یادگیری در دوره ی کارشناسی ارشد در آمریکا بیشتر به دانشجو متکی می باشد.

طول دوره ی تحصیل در مقطع کارشناسی آمریکا در هر رشته متفاوت است اما به صورت میانگین تحصیل در این دوره 2 سال زمان می برد.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه های آمریکا به شرح زیر است:

 • مدارک معادل سازی شده توسط WES
 • توصیه نامه از طرف 3 یا 4 استاد دانشگاه محل تحصیل کارشناسی
 • رزومه تحصیلی
 • مدارک زبان و آزمون های تعیین شده از سمت دانشگاه مانند TOFEL، GRE،GMAT و ... .

هزینه ی تحصیل کارشناسی ارشد در آمریکا با توجه به شرایط هر دانشگاه متفاوت است اما به طور میانگین شهریه سالانه کارشناسی ارشد در دانشگاه های برتر آمریکا معادل 55 هزار دلار می باشد.

فرم آنلاین ارزیابی مهاجرت

قطعا اولین مرحله در پروسه مهاجرت ارزیابی شرایط شماست. موسسه مهاجرتی زنگنه با راه اندازی سرویس ارزیابی آنلاین مهاجرتی، راه را برای شما آسان کرده است. فقط کافیست فرم مربوطه را پر نمایید تا شرایط شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای ارزیابی شود.

شرایط من را ارزیابی کن...
فرم ارزیابی مهاجرت موسسه زنگنه

تحصیل دکترا در آمریکا

جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع دکترا، دانشجویان باید در آزمون های تخصصی مانند: GRE، GMAT،SAT، LSATو ... طبق درخواست دانشگاه شرکت کنند؛ این آزمون ها با توجه به رشته شما و دانشگاه متفاوت خواهد بود.

تحصیل دکترا در آمریکا معمولا شامل سه تا چهار ترم خواهد بود و شرکت در این دوره بدون مدرک زبان امکان پذیر نخواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل دکترا در دانشگاه های آمریکا به شرح زیر است:

 • داشتن مدرک کارشناسی با معدل بالای 15؛
 • داشتن مدرک کارشناسی ارشد با معدل بالای 16؛
 • توصیه نامه از اساتید دانشگاه یا اگر در مرکز پژوهشی مشغول به کار بوده اید از رئیس مرکز پژوهشی (حداقل دو توصیه نامه) که صلاحیت، توانایی و علاقه ی شما را تایید کند.
 • اظهارنامه ی شخصی مرتبط با رشته ای که در آن میخواهید درس بخوانید.
 • مدرک زبان انگلیسی آیلتس حداقل 7 و یا تافل 100؛

اجازه کار حین تحصیل در آمریکا

دانشجویان بین المللی در آمریکا، طی سال اول تحصیل خود تنها اجازه ی کار در محیط دانشگاه را دارند و پس از آن می توانند با کارفرمایان خارج از دانشگاه قرارداد کاری پاره وقت تنظیم کنند.

دانشجویان مقطع کارشناسی به مدت 20 ساعت در هفته، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به مدت 30 ساعت در هفته و دانشجویان مقطع دکترا به مدت 40 ساعت در هفته اجازه ی کار پاره وقت دارند و به ازای هر ساعت مبلغی در حدود 8 تا 10 دلار به عنوان دستمزد دریافت می کنند.

اعتبار دانشگاه های آمریکا در جهان

183 دانشگاه و کالج آمریکایی در فهرست بهترین‌های جهان قرار دارند. در نتیجه، هر کجا که بخواهید در آمریکا تحصیل کنید، یک دانشگاه برجسته برای شما وجود دارد. تقریباً همه‌ی ایالت‌ها و حدود 130 شهر در فهرست بهترین دانشگاه‌های آمریکا جای گرفته‌اند. با داشتن 15 موسسه‌ی آموزشی، کالیفرنیا بهترین استان آمریکا برحسب بهترین‌هاست و پس از آن، نیویورک با 14 دانشگاه، تگزاس با 12 دانشگاه و ماساچوست با 10 دانشگاه قرار دارد.

دانشگاه های برتر آمریکا 2022
شهر استان دانشگاه رتبه در آمریکا رتبه ی جهانی
Pasadena کالیفرنیا انستیتو تکنولوژی کالیفرنیا 1= 2=
ماساچوست کمبریج دانشگاه هاروارد 1= 2=
استنفورد کالیفرنیا دانشگاه استنفورد 3 4
ماساچوست کمبریج دانشگاه ماساچوست 4 5=
پرینستون نیوجرسی دانشگاه پرینستون 5 7
دانشگاه برکلی کالیفرنیا دانشگاه کالیفرنیا، برکلی 6 8
New Haven Connecticut دانشگاه یل 7 9
شیکاگو ایلی نو دانشگاه شیکاگو 8 10
نیویورک سیتی نیویورک دانشگاه کلمبیا 9 11
بالتیمور مری لند دانشگاه جانزهاپکینز 10= 13=
پنسیلوانیا فیلادلفیا دانشگاه پنسیلوانیا 10= 13=
در اینستاگرام، ما را دنبال کنید

اگر به فکر مهاجرت هستید، شما میبایست از بروزترین اخبار و اطلاعات مهاجرتی آگاه باشید، که لازمه ی آن مراجعه روزانه به بسیاری از سایت های معتبر است که زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد. ما تمامی این اطلاعات را برای شما در پیج اینستاگرام رسمی موسسه مهاجرتی زنگنه فراهم آورده ایم.

پیج آخرین اخبار مهاجرتی
اینستاگرام موسسه زنگنه

اعتبار دانشگاه های آمریکا در ایران

هرساله لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در تابستان به روز می شوند و دانشجویان می توانند دانشگاه های مورد تایید کشور مقصدشان را بشناسند، لازم به ذکر است که ورودی های دانشگاه از سپتامبر سال 2021 تا قبل از سپتامبر 2022 جز گروه دانشگاه های مورد تایید هستند. وزارت علوم، مدرکِ 191 دانشگاه و وزارت بهداشت مدرکِ 415 دانشگاه این کشور را به عنوان دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم اعلام کرده است.

پرسش های معمول شما

جهت اخذ بورس تحصیلی برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس داشتن نمره 18 الزامی است.

بورسیه های ارائه شده معمولا هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی را ساپورت می کنند.

متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا حداقل 3 بورسیه تحصیلی با مبلغ 1000$ (دلار آمریکا) می توانند دریافت کنند. متقاضیانی ایرانی که معدل 16 به بالا را کسب کرده باشند و دارای مدرک زبان در سطح پیشرفته باشند می توانند برای اخذ آن اقدام کنند.

طبق قوانین وضع شده در کشور آمریکا، دانشجویان بین المللی و خارجی می توانند در طول هر هفته به مدت 20 ساعت در مشاغل پاره وقت مشغول به کار شوند، متقاضیان به ازای هر ساعت کار مبلغ 1  5$ (دلار آمریکا) دریافت می کنند. متقاضیان با انجام کارهای پاره وقت می توانند بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین کنند.

مدرک دیپلم 12 ساله و مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی، مدرک زبان انگلیسی معتبر (IELTS-TOEFL) دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های فنی مهندسی، مدیریت و یا کسب و کار را دارند باید در آزمون ورودی GRE یا GMAT شرکت نمایند. اگر قصد ادامه تحصیل در رشته حقوق را دارید باید در آزمون ورودی LSAT شرکت کنید.

اسکن صفحه اول پاسپورت، رزومه شخصی (CV) ترجمه به زبان انگلیسی، مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به بالا همراه با ریز نمرات به صورت ترجمه رسمی، ترجمه آخرین صفحه از پایان نامه با گواهی تایید از دانشگاه موردنظر، مدرک زبان، حداقل 4 توصیه نامه از سوی اساتید، رزومه شغلی، مقالات منتشر شده در ژورنال های خارجی و تاییدیه آن.

F1 برای متقاضیان ورود به کالج ها و دانشگاه های این کشور است که قصد ادامه تحصیل و شرکت در دوره های بیشتر از 6 ماه را دارند. M1 این نوع ویزا مختص افرادی است که قصد تحصیل در رشته های خاصی از فنی و حرفه ای را دارند. J1 ویزای فرصت مطالعاتی در کشور آمریکا و مختص داوطلبانی است که با قصد تدریس یا تحقیق در دانشگاه های وارد خاک آمریکا می شوند.

مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی، ریز نمرات که به صورت رسمی ترجمه شده و دارای مهر وزارت امور خارجه و دادگستری، دارا بودن مدرک زبان انگلیسی آیلتس با حداقل نمره 6 به بالا و یا مدرک زبان انگلیسی تافل مبتنی بر اینترنت با حداقل نمره 61 به بالا، نامه تمکن مالی، مدرک آزمون SAT برای برخی دانشگاه ها.

.داشتن دیپلم 12 ساله متوسطه و دبیرستان برای ورود به مقطع کارشناسی، ارائه مدرک زبان انگلیسی تافل یا آیلتس و همچنین دارا بودن سن حداقل 17 سال برای این منظور الزامی است

دانشگاه های زیادی در آمریکا هستند که به صورت پذیرش مشروط دانشجو را ثبت نام می نمایند و دانشجو قبل از شروع کلاس ها بایستی یک دوره فشرده آموزش زبان انگلیس را در همان دانشگاه شروع نماید. دانشجو فرصت دارد نهایتا ظرف مدت 6 ماه (نهایتا یک سال) تسلط کامل به زبان انگلیسی پیدا کند تا بتواند در کلاس های رشته تخصصی خود شرکت نماید.

ریز نمرات ترجمه شده، مدرک دیپلم ترجمه شده، فرم درخواست ویزای غیر مهاجرتی DS-160، پاسپورت، دو قطعه عکس، تمکن مالی، فرم انگیزه نامه، مدرک زبان، فرم CV به زبان انگلیسی، حدود 3 یا 4 عدد توصیه نامه و معرفی نامه از اساتید (برای مقطع کارشناسی ارشد)

دوره های کارشناسی بین 15000$ تا 21000$ (دلار آمریکا) به صورت سالانه شهریه دارد. در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز سالانه حدود 16000$ تا 23000$ (دلار آمریکا) شهریه پرداخت می شود. پزشکی و دندان پزشکی حدودا 40000$ (دلار آمریکا) شهریه سالیانه را در بر خواهد گرفت.

هزینه های تحصیل حدود 25000$ تا 40000$ (دلار آمریکا) در سال و هزینه های زندگی حدود 800$ تا 1200$ (دلار آمریکا) در ماه است.

دانشگاه ماساچوست، استنفورد، هاروارد و شیکاگو.

پر کردن فرم درخواست پذیرش، پرداخت مبلغ بررسی درخواست، نامه پذیرش از طرف استاد راهنما، نامه تامین هزینه های مالی، مدارک مقاطع تحصیلی قبلی به همراه ریز نمرات، مدرک زبان انگلیسی، انگیزه نامه، توصیه نامه از اساتید سابق، رزومه فردی، مدارک هویتی، عکس پرسنلی و غیره.

دکترا در آمریکا معمولا در برخی ایلات همراه با فاند است. این فاند ممکن است اصطلاحا بصورت فول فاند باشد یعنی هم هزینه های تحصیل و هم هزینه های زندگی او را تامین نماید و نیز ممکن تنها یکی از این دو هزینه را تامین کند.

در طی این یکسال در کالج زبان انگلیسی 3 واحد اجباری که شامل مهارت های زبان است گذرانده می شود. مدت کلاس ها معمولا 14 ساعت در هفته است.

آزمون مذکور در طی 3 فاز مختلف در فواصل زمانی مختلف برگزار می شود. فاز اول آزمون معمولا در سال دوم تحصیلی برگزار می شود. فاز دوم آزمون در سال چهارم تحصیلی از متقاضیان اخذ می شود. فاز سوم و آخر آزمون در سال اول برنامه اقامت برای کار پزشکی (دوره انترنی) برگزار می شود.

برخی از دانشکده ها برنامه های pre-med یا پیش پزشکی خاصی را ارائه می دهند که شامل کلاس هایی برای دانشکده پزشکی و نیز آمادگی برای آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT) می باشد.

تحصیل پزشکی در آمریکا حدود 11 سال طول می کشد تا مجوز کار پزشکی در این کشور صادر شود. دانشجویان برنامه مقطع لیسانس را در عرض 4 سال به اتمام رسانده و سپس 4 سال از تحصیلشان را در دانشکده پزشکی صرف آموزش تئوری می کنند، همچنین قبل از دریافت مجوز پزشکی حدود 7-3 سال از دوره تحصیلی خود را صرف دوره انترنی یا کارورزی می نمایند.

آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT) است که قبولی در آن برای اخذ پذیرش دانشکده پزشکی الزامی می باشد.

تحصیل پزشکی در کشور آمریکا تنها به صورت گزینه فوق لیسانس یا postgraduate در اختیار داوطلبان قرار دارد، بنابرین شما تنها در صورتی می توانید متقاضی برنامه تحصیل پزشکی در ایالات متحده باشید که دوره 4 ساله پیش پزشکی یا pre-med را در رشته زیست شناسی، شیمی یا عصب شناسی به اتمام برسانید.

دانشگاه هاروارد، دانشگاه بوستون، دانشگاه میشیگان و دانشگاه واشینگتن.

به دلیل وجود برترین دانشگاه های دنیا در رشته های مختلف و حضور 35 دانشگاه از دانشگاه های آمریکا در رتبه بندی معتبرترین سایت رنکینگ جهانی (سایت کیو اس).

متقاضیان تحصیل دکتری در آمریکا باید موضوع تحقیقاتی ارائه دهند. مدارک دانشگاهی با معدل 17 به بالا و توصیه نامه از اساتید، مدرک زبان انگلیسی IELTS 7 و در برخی از رشته ها GRE 300 و یا GMAT الزامی می باشد.

دوره فوق لیسانس در آمریکا 2 تا 4 سال است. ارائه مدرک تحصیلی لیسانس با حداقل معدل 15 و ارائه مدرک زبان IELTS 6.5 مورد نیاز است.

با معدل بالای 14 میتوان در این مقطع پذیرش اخذ نمود. مدرک دیپلم 12 ساله الزامی است. از اصلی ترین پارامترها در خصوص اعزام دانشجو به آمریکا مدرک زبان انگلیسی می باشد که ارائه IELTS 6 الزامی می باشد.

آغاز تحصیلات با مقطع دبستان می باشد که 6 الی 7 سال است. دوره متوسط از سنین 12 سالگی آغاز می گردد و 6 سال به طول می انجامد. تحصیل در مدارس تا سن 16 سالگی اجباری است.

مدت دوره تحصیل در دوره کارشناسی داروسازی آمریکا 4 سال می باشد و برخی از دانشگاه های این کشور جنبه پژوهشی و تحقیقاتی دارند، دوره داروسازی تا دوره دکترا به مدت 6 سال زمان میبرد.

دانشگاه کانزاس در آمریکا بدون آزمون ورودی دانشجو می پذیرد.

کارشناس داروسازی 4 ساله، دوره 4 ساله به علاوه 2 سال به عنوان دکترای داروسازی، دوره 6 ساله که شامل pre pharm به اضافه 4 سال داروسازی، دوره دکترای داروسازی به مدت 5 سال.

یکی از مهم ترین مزایای تحصیل دکتری در آمریکا، امکان اخذ اقامت دائمی این کشور است.

در حدود 4 تا 6 سال.

خیر، اما دانشجوهای برتر این فرصت را دارند که با استفاده از بورسیه تحصیلی، به این مهم دست پیدا کنند.

اعتبار این ویزا به دوره تحصیلی فرد بستگی دارد.

شرط سن یکی از موارد مهم و حساس است، به این صورت که هر چه تناسب سن فرد با مقطعی که پذیرش برای آن اخذ شده همخوانی داشته باشد، شانس صدور ویزا بیشتر میشود.

پاسپورت معتبر با اعتبار 6 ماه بیشتر از دوره تحصیل، تکمیل فرم DS-160، رسید پرداخت حق صدور ویزا، یک قطعه عکس مطابق ضوابط، گواهی معتبر تسلط به زبان انگلیسی، ترجمه کلیه مدارک و سوابق تحصیلی، گواهی تمکن مالی و انگیزه نامه متقاضی از تحصیل در کشور آمریکا.

امکان اخذ ویزای دانش آموزی برای سنین کمتر از 18 سال چون نیازمند حضور یک قیم در کنار محصل است در حال حاضر امری بسیار دشوار تلقی می شود و پیشنهاد می شود دانش آموزان با ثبت نام در مدارس شبانه روزی شانس دریافت این ویزا را افزایش دهد.

مقالات پر بازدید

کشورهای برتر برای تحصیل ارشد سلامت عمومی
کشورهای برتر برای تحصیل ارشد سلامت عمومی

یکی از کشورهای خوب برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی بهداشت عمومی، کشور آمریکاست. کیفیت آموزش در آمریکا، اصلی‌ترین فاکتور در جذب دانشجویان خارجی است. ...

بیشتر بخوانید
اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در آمریکا 2022
اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در آمریکا 2022

هرساله لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در تابستان به روز می شوند و دانشجویان می توانند دانشگاه های مورد تایید کشور مقصدشان را بشناسند، لازم به ذکر است که ورودی های دانشگاه از سپتامبر سال 2021 تا قبل از سپتامبر 2022 جز گروه دانشگاه های مورد تای ...

بیشتر بخوانید
بورسیه دانشگاه Hawaii 2022
بورسیه دانشگاه Hawaii 2022

دانشگاه هاوایی Hawaii یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ایالات متحده است، دانشگاه های آمریکا همیشه پیشتاز هستند. دانشگاه های آمریکا، بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی بدون نیاز به مدرک آیلتس ارائه می دهند. متقاضیان حتما باید دار ...

بیشتر بخوانید
تحصیل رایگان در آمریکا
تحصیل رایگان در آمریکا

به‌ویژه برای دانشگاه‌هایی که متقاضیان بسیاری دارند، اخذ پذیرش ممکن است رقابتی باشد و این رقابت زمانی‌که پای بورسیه‌ی تحصیلی در میان است، بیشتر می‌شود. برای افزایش شانس پذیرش خود یا شانس گرفتن بورسیه‌ی تحصیلی، باید درخواستی ارائه دهید که شما را از سایر متقا ...

بیشتر بخوانید
بورسیه دانشگاه اِی اَند اِم تگزاس آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
بورسیه دانشگاه اِی اَند اِم تگزاس آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

بر هیچ کسی پوشیده نیست که ایالات متحده آمریکا یکی از گران ترین کشورها برای تحصیل در مقاطع عالی است، بنابراین اخذ بورسیه آمریکا یکی از روش های تسهیل کننده این امر می باشد. ...

بیشتر بخوانید
برترین دانشگاه های آمریکا در سال 2022
برترین دانشگاه های آمریکا در سال 2022

در این مقاله، با دانشگاه‌های برتر آمریکا براساس رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های مجله‌ی تایمز آشنا خواهید شد. 183 دانشگاه و کالج آمریکایی در فهرست بهترین‌های جهان قرار دارند. در نتیجه، هر کجا که بخواهید در آمریکا تحصیل کنید، یک دانشگاه برجسته برای شما وجود دار ...

بیشتر بخوانید
دیفر deferral به چه معناست؟
دیفر deferral به چه معناست؟

انجمن ملی مشاوره‌ی پذیرش کالج‌ها، تعویق پذیرش تحصیلی را 'فرصتی برای دانشجویانی می‌داند که پذیرش‌شان به‌تاخیر افتاده یا ثبت‌نام آن‌ها برای یک سال یا یک ترم' عقب افتاده است.' این انجمن اعلام می‌دارد که 'کالج برای نگه داشتن یک جایگاه تحصیلی در کلاس بعدی، غالب ...

بیشتر بخوانید
اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آمریکا 2022
اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آمریکا 2022

اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آمریکا 2022 ...

بیشتر بخوانید
معرفی دانشگاه The Catholic University of AMERICA
معرفی دانشگاه The Catholic University of AMERICA

موسسه ی آموزشی مهاجرتی زنگنه نماینده رسمی دانشگاه دانشگاه ملی کاتولیک (The National Catholic University (CatholicU)) آمریکا، در ایران می باشد، در این مقاله سعی شده است تا اطلاعاتی درباره ی این دانشگاه و خوابگاه های این دانشگاه برای علاقه مندان تحصیل در آمر ...

بیشتر بخوانید
آشنایی با دانشگاه MTSU آمریکا
آشنایی با دانشگاه MTSU آمریکا

موسسه ی آموزشی مهاجرتی زنگنه نماینده رسمی دانشگاه MTSU آمریکا، در ایران می باشد، در این مقاله سعی شده است تا اطلاعاتی درباره ی رشته ها و خوابگاه های این دانشگاه برای علاقه مندان تحصیل در آمریکا ارائه شود. ...

بیشتر بخوانید
موسسه زنگنه نماینده رسمی دانشگاه IOWA WESLEYAN UNIVERSITY آمریکا
موسسه زنگنه نماینده رسمی دانشگاه IOWA WESLEYAN UNIVERSITY آمریکا

موسسه ی آموزشی مهاجرتی زنگنه نماینده رسمی دانشگاه Iowa Wesleyan University آمریکا، در ایران می باشد و فرصت تحصیل در آمریکا را برای شما فراهم می آوریم. ...

بیشتر بخوانید
اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آمریکا 2023
اسامی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آمریکا 2023

بررسیهای کارشناسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در نظر گرفتن سه نظام رتبه بندی معتبر بین المللی QS ،Times و Shanghai و عملکرد دانشگاهها، لیست دانشگاههاي خارج از کشور مورد تایید وزارت متبوع جهت ورودهای سال تحصیلی 2023-2024 در رشته های مرتبط با علوم پز ...

بیشتر بخوانید
ثبت درخواست مشاوره فوری - رایگان

اطلاعات زیر را با دقت پر نمایید: