مهاجرت

همین حالا مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید

زمان پاسخگویی:
شنبه تا پنجشنبه 09:00 الی 19:00

(داخلی 2) 328 45 - 021
تحصیل در رشته های علوم پایه

تحصیل در رشته های علوم پایه

تحصیل در رشته های علوم طبیعی

دانشگاه های آلمان رشته های زیادی را در گروه ریاضی و علوم طبیعی ارائه می دهند و موضوعات بین رشته ایی  مختلفی به رشته های دانشگاهی اضافه می شود، در علوم طبیعی توانایی همکاری در گروه بسیار مهم است. آینده این رشته ها بسیار خوب است زیرا کشور آلمان می خواهد جایگاه اقتصادی خودرا در دنیا حفظ کند.
برنامه در مقاطع مختلف
تعداد زیادی از برنامه های رشته های ریاضی و علوم طبیعی در دانشگاه تدریس می شوند.برنامه ی دوره ی کارشناسی برای رشته های ریاضی، علوم طبیعی و کامپیوتر را به طور معمول 'mono-bachelors' می گویند زیرا در این برنامه ها شما فقط در یک موضوع آموزش می بینید.
بعضی از دانشگاه ها این اجازه را به شما می دهند که در چند موضوع هم زمان مشغول به تحصیل شوید، به طورمثال شما می توانید علوم طبیعی را با علوم انسانی یا علوم اجتماعی ترکیب کنید. اگر میخواهید در یکی از رشته های بیولوژی، فیزیک، ریاضی، شیمی، علوم کامپیوتر یا جغرافیا معلم شوید، باید حداقل در دو موضوع به صورت همزمان تحصیل کنید.
بیش از 2،500 برنامه ی تحصیلی در رشته های علوم طبیعی و ریاضی هست که در مقطع کارشناسی ارشد 200 برنامه به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.
مدارک
امروزه نیاز بازار کار آلمان به متخصصانی است که در بیش از یک حوزه تخصص دارند، متخصصان علوم طبیعی باید با متخصصانی از زمینه کاری های دیگر همکاری کنند. اگر میخواهید در برنامه های علمی شرکت کنید، باید ویژگی های زیر را داشته باشید:

  • مهارت تحلیلی
  • تفکر منطقی، کنجکاوی، قاطیعیت و توانایی مدیریت استرس
  • درک ریاضی
  • پیشینه ی قوی در ریاضیات
  • توانایی کار در گروه


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

آیا می دانید که در حین تحصیل در آلمان، اجازه ی کار دارید؟
آیا می دانید که در حین تحصیل در آلمان، اجازه ی کار دارید؟

کارآموزی شغلی کوتاه مدت است و به شما به عنوان یک دانشجو این دید را می دهد، که زندگی حرفه ایی به چه صورت است. در دوران کارآموزی شما شانس این را دارید که دانش تئوری خود را به مرحله ی اجرا برسانید و تجربه کسب کنید ...

بیشتر بخوانید
هشت قدم تا تحصیل در آلمان
هشت قدم تا تحصیل در آلمان

اگر شما با حجم زیادی از اطلاعات برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان روبه رو شده اید و نمی توانید تصمیم بگیرید، ما در اینجا مرحله به مرحله روند اخذ پذیرش را برای شما آورده ایم. ما روند اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان را، در هشت مرحله برای شما توضیح می دهیم، ...

بیشتر بخوانید
زبان آلمانی را بشناسید
زبان آلمانی را بشناسید

واقعیت این است که آلمانی، زبانی دشوار است، اما شما می توانید همه چیز را یاد بگیرید. بسیاری از دانشجویان بین المللی اقدام به یادگیری زبان آلمانی می کنند و موفق می شوند. آلمانی ها معتقدند :'تمرین بهترین نتیجه را خواهد داشت.' ...

بیشتر بخوانید
ثبت درخواست مشاوره فوری - رایگان

اطلاعات زیر را با دقت پر نمایید: