مهاجرت

همین حالا مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید

زمان پاسخگویی:
شنبه تا پنجشنبه 09:00 الی 19:00

(داخلی 2) 328 45 - 021
آشنایی با شهر آنکارا

آشنایی با شهر آنکارا

شهر آنکارا در Inner Anatolia Region واقع شده است و پایتخت کشور ترکیه است، شهری بسیار مهم با سابقه ی تاریخی طولانی است در این منطقه که در قلب آناتولی واقع شده است تمدن های زیادی زیسته اند، شرایط زندگی در این شهر از انجا که آنکارا در مسیر تزانزیت به اروپا واقع شده است بسیار مناسب است. شما می توانید از طریق حمل و نقل جاده ایی،قطار یا هواپیما به آنکارا آمد و شد داشته باشید.

قلعه ی آنکارا

قلعه ی آنکارا، قلعه ایی تاریخی با قدمت چهار هزار سال است، که در طول قرن های متمادی پابرجا مانده است. این سازه ی قدیمی و تاریخی با تمام ویژگی های خود تا به امروز حفظ شده است و در اطراف این قلعه ی تاریخی مراکز خرید و رستوران برای گردشگران ساخته شده.

Anıtkabir

این بنای بسیار مهم مقبره ی مصطفی کمال آتاتورک اولین رئیس جمهور ترکیه است. یکی از مهم ترین دلایلی که این مقبره در این جا واقع شده است صحبت های شخص مصطفی کمال آتاتورک است که این تپه چه مکانی زیبایی است و قلعه ی آنکارا از اینجا چقدر زیبا است.
موزه ی مردم نگاری (Ethnography Museum)

اولین مکان استراحت مصطفی کمال آتاتورک بزرگ است،و شامل کارهای مهم از شروع دوران سلسله ی سلجوقیان تا به امروز می باشد. محیط نمایشگاه با مجسمه ایی از مصطفی کمال آتاتورک در ابتدا از بازدیدکنندگان استقبال می کند که توسط Ministry of National Education ساخته شده است.


Hamamönü

منطقه ی خانه های تاریخی آنکارا، که توسط شهرداری  منطقه ی Hamamönü بازسازی شده است در این منطقه رستوران ها و ساختمان های قدیمی منحصربفرد، با خیابان های که ویژگی های تاریخی را به بازدیدکنندگان نشان می دهد و تاریخ غنی این شهر را یادآور می شود، قرار دارد.


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نگاهی اجمالی به هزینه های تحصیل و ویزا در ترکیه
نگاهی اجمالی به هزینه های تحصیل و ویزا در ترکیه

اگر می‌خواهید در ترکیه تحصیل کنید، ما اطلاعاتی را درباره‌ی دانشگاه‌های خوب ترکیه، شهرهای معروف ترکیه برای دانشجویان خارجی، بودجه‌ی مورد نیازتان و چگونگی کسب ویزای دانشجویی، در اختیارتان قرار می‌دهیم. ...

بیشتر بخوانید
محبوبیت دانشگاه های ترکیه در بین دانشجویان بین المللی
محبوبیت دانشگاه های ترکیه در بین دانشجویان بین المللی

بیش از 400 رشته‌ی کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در ترکیه وجود دارد که شما می‌توانید، برای تحصیل در آن‌ها، درخواست پذیرش دهید ...

بیشتر بخوانید
دانشگاه های برتر ترکیه
دانشگاه های برتر ترکیه

در رتبه بندی QS سیستم اموزشی ترکیه در رتبه ی 45 قرار دارد و 10 دانشگاه کشور ترکیه در رتبه ی دانشگاه های برتر قرار دارند. ...

بیشتر بخوانید
ثبت درخواست مشاوره فوری - رایگان

اطلاعات زیر را با دقت پر نمایید: