مهاجرت

همین حالا مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید

زمان پاسخگویی:
شنبه تا پنجشنبه 09:00 الی 19:00

(داخلی 2) 328 45 - 021
چطور برای ویزا استارت آپ درخواست بدهم؟

چطور برای ویزا استارت آپ درخواست بدهم؟

مراحل درخواست برای ویزا استارت آپ کانادا 

اگر می خواهید ویزا استارت آپ کانادا بگیرید، باید مراحل زیر را در موسسه زنگنه طی کنید:

ابتدا کارشناسان ما شرایط شما را به طور دقیق بررسی می کنند تا مشخص شود که آیا شما صلاحیت درخواست برای این ویزا را دارید یا خیر، در این مرحله کارشناسان ما تخمین می زند که آیا درخواست ویزا شما قبول خواهد شد یا خیر. 

اگر اینطور تخمین زده شود که شما صلاحیت گرفتن ویزا استارت آپ را دارید و به احتمال زیاد درخواست شما قبول می شود، در مرحله بعدی کارشناسان خارجی موسسه زنگنه یک حساب بانکی در کانادا برای شما افتتاح می کنند. کارشناسان خارجی ما به طور پیوسته با بانک های کانادایی در ارتباط هستند و حتما قبل از ارسال درخواست، حساب بانکی برای شما افتتاح می کنند. 

در مرحله بعدی کارشناسان ما کسب و کار شما را به نهادهای تائید شده خارجی معرفی می کنند تا رضایت یکی از این نهادها را گرفته و نهاد مربوطه بپذیرد که در کسب و کار شما سرمایه گذاری کند و نامه حمایتی (letter of support) برای شما تنظیم و ارسال کند. 

درگام بعدی شما فرم های درخواست ویزا را پر می کنید و اگر هر سوال یا مشکلی درباره پر کردن فرم های ویزا داشته باشید، کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. همچنین در این مرحله باید مدارک ترجمه شده خود را به ما بدهید که اگر مدارک ترجمه نشده باشند، متخصصین ما مدارک شما را به بهترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد. برای اینکه بدانید به چه مدارکی نیاز دارید به بخش «مدارک مورد نیاز» مراجعه کنید. از آنجائیکه یکی از مدارک لازم، گواهی سلامت است، ممکن است در این مرحله لازم باشد که شما به یک پزشک مراجعه کنید و آزمایشات پزشکی لازم را گذرانده و گواهی سلامت بگیرید. 

در نهایت، وقتی همه مدارک شما جمع آوری و ترجمه شد و فرم ها به طور کامل تکمیل کردید، درخواست ویزا شما به همراه مدارک برای سفارت کانادا فرستاده می شود. در این مرحله حتما هزینه درخواست ویزا هم باید به طور کامل پرداخت شود، وگرنه پرونده شما بررسی نمی شود. دقت کنید که هزینه ای که برای درخواست می دهید، چه برای خود و چه برای همراهان، به هیچ عنوان مستردد نمی گردد، حتی اگر درخواست شما رد شود. 

پس از اینکه درخواست را ارسال شد و هزینه آن را به طور کامل پرداخت گشت، (CIC) پرونده شما را بررسی خواهد کرد. اگر درخواست شما پذیرفته شود، هم شما و هم خانوادهتان ویزا کار می گیرید که می توانید به کانادا سفر کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید و گسترش دهید، پس از گذشت مدتی از راه اندازی کسب و کار در کانادا، اقامت دائم خواهید گرفت و بعد از ۵ سال هم تابعیت کشور کانادا را می گیرید. دقت کنید که مدت زمان فرایند بررسی درخواست ها توسط (CIC) نامشخص است، ولی معمولا بین ۱ تا ۳ ماه طول می کشد. 


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

بیاموزید، کسب درآمد کنید و اقامت بگیرید.
بیاموزید، کسب درآمد کنید و اقامت بگیرید.

دانشجویان بین المللی زیادی کانادا را برای تحصیل از میان کشورهایی از جمله آمریکا، استرالیا، انگلستان و فرانسه انتخاب می کنند، زیرا شرایطی که کانادا برای تحصیلات در نظر گرفته است در خیلی از کشورها دیده نمی شود. ...

بیشتر بخوانید
اجازه ی کار بعد از فارغ التحصیلی PGWP
اجازه ی کار بعد از فارغ التحصیلی PGWP

اجازه ی کار بعد از تحصیل اولین قدم در سیستم مهاجرت به کانادا است. این اجازه موقعیتی را فراهم می کند که دانشجویان بین المللی بعد از فارغ التحصیلی تا سه سال اجازه ی کار داشته باشند. که این اجازه ی کار ،فارغ التحصیلان را به ساکنین دائم تبدیل می کند. ...

بیشتر بخوانید
کار در هنگام تحصیل در کانادا
کار در هنگام تحصیل در کانادا

دانشجویان بین المللی در کاناد می توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند و اجازه ی کار تمام وقت را در زمان تعطیلات و استراحت میان ترم هایشان دارند. کار در هنگام تحصیل به شما کمک می کند که هزینه های زندگی خود را پرداخت نمایید و بتوانید با افراد جدید آشنا شوید و ...

بیشتر بخوانید
ثبت درخواست مشاوره فوری - رایگان

اطلاعات زیر را با دقت پر نمایید: