مهاجرت

همین حالا مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید

زمان پاسخگویی:
شنبه تا پنجشنبه 09:00 الی 19:00

(داخلی 2) 328 45 - 021
تحصیل ارشد مامایی در دانشگاه Zuyd هلند

تحصیل ارشد مامایی در دانشگاه Zuyd هلند

این دوره به شما این فرصت را می دهد تا مهارت های ضروری مورد قبول و معتبر بین المللی را کسب کنید. کسب این مهارتها، شما را برای موقعیت های بالقوه رهبری در بخش تحقیقات، آموزش واجد شرایط می کند. شایستگی های شغلی شخصی خود را تقویت کنید و در زمینه هایی مانند تحقیقات بالینی، روش های مدرن مدیریتی و استراتژی های یادگیری، مطالعات بیشتری را انجام دهید.

  • مکان: ماستریخت
  • مدت زمان: 3 سال
  • زبان انگلیسی
شما یک حرفه شگفت انگیز را انتخاب کرده اید: مامایی. این یک انتخاب کاملاً آگاهانه است. همچنین می توانید بگویید این انتخاب یک روش زندگی است، زیرا روز به روز خود را متعهد می کنید که به مادر، کودک و جامعه خدمت کنید و از زندگی جدید در جهان استقبال کنید. شاید شما آماده اید که گام جدیدی بردارید. شاید شما به دنبال پیشرفت دانش خود، تقویت شایستگی های خود، ایفای نقش دیگری در مراقبت از مادر و کودک، تعیین سیاست ها، انجام تحقیقات یا ایستادن در مهد نوآوری های مهم در زمینه خود هستید. انگیزه شما هرچه باشد، کارشناسی ارشد علوم مامایی اروپا می تواند برای شما به معنای شروع یک زندگی جدید باشد: خواه به عنوان یک مبتکر، سیاست گذار، شبکه بین المللی، متخصص پزشکی یا محقق.

الزامات تحصیل مامایی هلند

داشتن مدرک کارشناسی علوم (چهار ساله) مامایی امکان حضور در این دوره را فراهم می کند. در سایر موارد کمیته پذیرش در این باره تصمیم می گیرد. لطفاً در صورت داشتن سوالات در مورد نیاز با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

هفت دلیل برای تحصیل در هلند
هفت دلیل برای تحصیل در هلند

دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل به هلند می آیند. در سال های 2014-2015، دانشجویان بین المللی از 154 کشور مختلف، عموماً آلمان، چین، بلژیک، ایتالیا و اسپانیا به این کشور آمدند. اغلب دانشگاه های هلندی انجمن های دانشجویان بین المللی داشته که به آن ...

بیشتر بخوانید
اجازه ی کار دانشجویی در هلند
اجازه ی کار دانشجویی در هلند

بسیاری از دانشجویان ضمن ادامه تحصیل در هلند کار هم میکنند که بسته به ملیت دانشجو ساعت کاری مشخصی برایشان تعریف شده است. ...

بیشتر بخوانید
دانشگاه های شهر لاهه
دانشگاه های شهر لاهه

با داشتن گزینه های مختلفی برای تحصیل به راحتی میتوان فهمید چرا لاهه یکی از محبوب ترین شهرهای دانشجویی در هلند است. ...

بیشتر بخوانید
ثبت درخواست مشاوره فوری - رایگان

اطلاعات زیر را با دقت پر نمایید: